Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým vyjadrujete svoj súhlas.
Súhlasím

Grilovacia sezóna v plnom prúde

Leto, teplé večery, barbecue, sedenie s priateľmi, dobré jedlo a pitie. Takto by sa dali zhrnúť príjemné letné večery, ktoré si praje snáď každý z nás. Čo nám v tom však bráni?
 
Pozvite svojich známych a ugrilujte si spoločnú večeru.
 
Neviete čo na gril? Zeleninu, mäso, ovocie, huby. Ale ako ich naložiť?

Rojikovo korenie Vám ponúka hneď niekoľko druhov koreniacich zmesí na gril. Ak máte radi sladšie korenia, ochutnajte Adamove rebrá s medom. Milovníci pikantných zmesí určite ocenia Dračí mls alebo Hungáriu. Neutrálne koreniace zmesi ako Barbecue so zeleným korenímAdžikaMedvedí grilSteakové korenie, atd. sú zase výrazné svojou chuťou a kombináciou jednotlivých druhov korení.

Ak ste ešte neochutnali korenie od pána Rojíka, navštívte jeho webstránky www.rojikovokoreni.cz a vyberte si z viac ako 180 druhov korenia a zmesí, ktoré vynikajú nielen svojou cenou, ale aj kvalitou.
 
A nezabudnite. Na priateľou a svojich blízkych by ste si naozaj mali nájsť čas. Príjemný večer u dobrého jedla a pitia vás opäť zocelí a dodá vám energiu do ďalších dní.

 

grilované ovoce Grilovaná zelenina Gril Grilovaná ryba (losos)

Prajeme krásne leto a dobrú chuť!