Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Partnerský program

Staňte sa partnerom Rojikovho korenia a získavajte výhody z predaja. Doporučte nás svojim kamarátom a známym a my Vás za to odmeníme.

Získajte províziu z každej ich objednávky!

Z každého nákupu Vami doporučeného zákazníka, získavate 5% hodnotu z jeho nákupu. Táto čiastka sa zameňuje na badyánky, ktoré sú zamenené za koruny v pomere 1:1. Tie potom môžete využiť pri svojich nákupoch.

Vami doporučený známy získa ako bonus pri prvej objednávke 1 balenie grilovacieho korenia zdarma.

Príklad z praxe:

Pán X má po svojom prihlásení možnosť doporučiť rojikovokorenie.sk pánovi Y (alebo viacerým priateľom naraz Y,W,Z,...). Po odoslaní doporučenia príde pánovi Y (Y,W,Z,...) email s inštrukciami.

Potom ako sa pánY (Y,W,Z,...) zaregistruje a vytvorí objednávku v hodnote napr. 500 Kč, obdrží ako darček grilovacie korenie ZDARMA. Pán X naopak získa 5% sumu z každého nákupu, teda v prípade pána Y 25 Kč. Nezíska hodnotu v korunách, ale v badyánkoch, ktoré môže použiť pri svojom nákupe. Nemusí ich však uplatniť ihneď.

Badyánky Vám budú pripisované na Váš profil vždy k 1.dňu ďalšieho mesiaca.

Pozvať svojich priateľov môžete ihneď po Vašej registrácii, ďalej po prihlásení (tu tiež uvidíte Váš aktuálny stav badyánkov).